0

Vteřinku ...
Michelle
Malá
Fotografka & designérka

Fotka, malba na plátno nebo digitálním perem na tabletu, psaní, navrhování, baví mě všechno. Dlouho jsem si myslela, že musím být specialista pouze na jednu konkrétní věc a pouze na ní se soustředit. Dnes ale beru přesahy do různých oborů jako mou významnou přednost, protože jsou všechny navzájem provázané. Pohybuju se po Pardubickém kraji, ale za dobrou příležitostí a zkušeností bych ušla světa kraj. Pokud se o mně chcete dozvědět více, sledujte mě na sociálních sítích nebo mi napište, co vás zajímá a já ráda odpovím.

Reference

Co si o mně myslí ostatní?

Spolupráce s Michelle si cením hlavně kvůli kvalitním výstupům a dodrženým termínům. Odevzdaná práce je vždy perfektní a mnohdy předčí moje očekávání. Přátelské vystupování a bezproblémová komunikace je pak třešničkou na dortu. Michelle můžu s čistým svědomím maximálně doporučit.

Michal Melich

Full-stack vývojář na volné noze

Slečnu Malou, jsem požádala o vytvoření nových ceníků a letáčků pro vizážistické služby. Jsem nadmíru spokojená. Slečna Malá má cit pro detail a skvěle se s ní komunikovalo a věřím, že ne naposledy. Vřele doporučuji.

Petra Pešková

Vizážistka

Její ochota, porozumění, preciznost, kreativita a kvalita je přesně to čeho si vážíme. Naše spolupráce trvá již několik let a určitě ještě dlouho potrvá, protože Michelle je nejenom přátelská, ale i překvapivá svými osobitými nápady. Nikdy nezklame a vždy se dá na ní spolehnout z jakéhokoliv spektra a co víc si může firma/člověk přát.

Eliška Dudová

Project Manager / Procodea

Michelle dělá úžasný fotky, přistupuje k lidem individuálně a během focení je i sranda. Jako stydlivý člověk před foťákem oceňuju i trpělivost, děkuju a doporučuju!

Andrea K.

MŮŽEME ZAČÍT KLIDNĚ HNED

SLEDUJTE MĚ